Najděte si v pouhých dvou krocích sáček do svého vysavače!
Úvodní strana  >  Vysávání  >  Sáčky do vysavačů
Sáčky do vysavačů MicroPor®

Sáčky do vysavačů MicroPor®

Pro kvalitní výsledky při vysávání

Sáčky do vysavačů Swirl® se zárukou filtrace MicroPor® zaručují spolehlivé odstraňování prachu a jsou ze 40 % vyrobeny z recyklovaného materiálu a obnovitelných surovin.

Pro ochranu životního prostředí 

Sáčky do vysavačů Swirl® se značkou Pro Nature jsou ze 40 % vyrobeny z recyklovaného materiálu a obnovitelných surovin. Tímto způsobem značka Swirl® přispívá k ochraně životního prostředí a uchovávání našich zdrojů.

Uzavírací mechanismus pro jednoduchou a čistou likvidaci 

Zejména při výměně sáčku ve vysavači se může do vzduchu dostat jemný prach, který ohrožuje vaše zdraví. Uzávěr Dirtlock® plní svůj slib – po vyjmutí sáčku inteligentní zavírací mechanismus udrží prach přesně tam, kam patří – tedy v sáčku.

 

Zajištění dlouhé životnosti 

Všechny sáčky do vysavačů Swirl® v kvalitě MicroPor® jsou vybaveny systémem pro ukládání prachu, díky němuž se nemůže sáček ucpat a který tak prodlužuje efektivní životnost přístroje.

 

Naše praktická pomůcka pro vaše nákupy

Každé balení sáčků do vysavačů Swirl® obsahuje praktický štítek s označením typu, který si můžete vystřihnout a dát do tašky nebo peněženky. Díky tomu může být hledání správného sáčku Swirl® při vašem dalším nákupu velmi snadné.