Najděte si v pouhých dvou krocích sáček do svého vysavače!
Úvodní strana  >  Vysávání  >  Sáčky do vysavačů
Sáčky do vysavače EcoPor®

Sáčky do vysavače EcoPor®

Proti jemnému alergennímu prachu, pro životní prostředí

Sáčky do vysavače Swirl® s filtrem EcoPor® jsou vyrobeny z recyklovaného papíru a recyklovaného plastu. Jsou proto šetrné k životnímu prostředí a přesto nabízejí 100% výkon! V závislosti na typu sáčku obsahují 45–65 % recyklovaných materiálů.

Filtr EcoPor® zajišťuje filtraci na 99,99 %

Sáčky do vysavače Swirl® s filtrem EcoPor® zajišťují maximální čistotu tím, že prach a nečistoty zachycují čistě a bezpečně. Filtry EcoPor® odfiltrují 99,99 % vysátého domácího prachu a zdrojů jemného alergenního prachu, jako jsou pyl, spóry plísní, výkaly roztočů a bakterie, čímž pročišťují vzduch v místnosti. 

Uzavírací mechanismus Dirtlock® pro jednoduchou a čistou likvidaci

Díky uzavíracímu mechanismu Dirtlock® lze sáčky do vysavače Swirl® po použití snadno uzavřít, aby je bylo možné čistě zlikvidovat, aby se jemný prach nedostal zpět do ovzduší.

S ohledem na naše životní prostředí

Sáčky do vysavače Swirl® s filtrem EcoPor® se skládají v závislosti na typu sáčku ze 45–65 %* z recyklovaného materiálu. Tím značka Swirl® pomáhá ochránit naše životní prostředí a šetřit zdroji.


* Přesný podíl závisí na typu sáčku.

Mimořádně odolné proti roztržení

Netkaný materiál sáčků do vysavače Swirl® EcoPor® je zvlášť odolný vůči roztržení a velmi pevný.

Pro dlouhou životnost

Všechny sáčky do vysavače Swirl® v kvalitě EcoPor® mají objemnou komoru na prach, která zabraňuje ucpání sáčku a prodlužuje jeho životnost.

Optimálně pasuje

Tvar sáčků do vysavače Swirl® v kvalitě EcoPor má pozitivní vliv na jejich funkci. Zaoblené rohy zajišťují, že sáček do vysavače lépe padne a optimálně využije dostupný prostor.

Kvalitu Swirl® EcoPor® certifikoval TÜV

Testování sáčků do vysavače Swirl® EcoPor® nezávislou zkušební laboratoří TÜV NORD potvrdilo jejich kvalitu při filtraci jemného prachu, alergenů a bakterií stejně jako jejich schopnost absorbovat prach. To platí i pro zařízení s nízkým příkonem.

Naše praktická pomůcka při nakupování

Každé balení sáčků do vysavače Swirl® obsahuje praktický štítek s označením typu, který si můžete vystřihnout a dát do kabelky nebo peněženky. Díky tomu může být hledání správného Swirl® sáčku při vašem dalším nákupu velmi snadné.

100% recyklovaný papír

Obaly sáčků do vysavače EcoPor® jsou ze 100 % vyrobené z recyklovaného papíru.

Vyrobeno v Německu

Sáčky do vysavače Swirl® EcoPor® jsou 100 % vyrobeny v Německu.