Najděte si v pouhých dvou krocích sáček do svého vysavače!
Úvodní strana  >  Vysávání  >  Sáčky do vysavačů
Sáčky do vysavačů MicroPor® Plus

Sáčky do vysavačů MicroPor® Plus

Proti jemnému alergennímu prachu, pro životní prostředí

Naše sáčky bezpečně zadrží jemný alergenní prach, jako je pyl, plísňové spóry, výkaly roztočů a bakterie. Protože jsou až ze 65 % vyrobené z recyklovaného materiálu a obnovitelných surovin, chrání také naše životní prostředí.

S ohledem na naše životní prostředí 

Sáčky do vysavačů Swirl® se značkou Pro Nature jsou až ze 65 % vyrobeny z recyklovaného materiálu a obnovitelných surovin. To znamená, že Swirl® pomáhá chránit životní prostředí a šetřit zdroje.


Maximální vnímaná čistota

Protialergenní filtr Swirl® MicroPor® Plus nejenom že bezpečně zadrží v sáčku běžný prach z vaší domácnosti, ale také alergenní jemný prach, jako je pyl, výtrusy plísní, výkaly roztočů a bakterie. Pro osoby trpící alergií to znamená úlevu od alergenního jemného prachu ve vzduchu.

Uzavírací mechanismus pro jednoduchou a čistou likvidaci 

Zejména při výměně sáčku ve vysavači se může do vzduchu dostat jemný prach, který ohrožuje vaše zdraví. Uzávěr Dirtlock® plní svůj slib – po vyjmutí sáčku inteligentní zavírací mechanismus udrží prach přesně tam, kam patří – tedy v sáčku.

 

Vyrobeno v Německu

Sáčky do vysavačů Swirl® MicroPor® Plus jsou ze 100 % vyráběny v Německu.

100% recyklovaný papír

Obaly sáčků do vysavačů MicroPor® Plus jsou ze 100 % vyrobené z recyklovaného papíru.

Kvalita Swirl® MicroPor® Plus je certifikována TÜV  

Testování sáčků do vysavačů Swirl® MicroPor® Plus nezávislou zkušební laboratoří TÜV NORD potvrdilo jejich kvalitu při filtraci jemného prachu, alergenů a bakterií i jejich efektivitu při absorpci prachu.To platí i pro přístroje s nižším výkonem odpovídající nařízení EU č. 666/2013-I.

Zajištění dlouhé životnosti   

Všechny sáčky do vysavačů Swirl® v kvalitě MicroPor® jsou vybaveny systémem pro ukládání prachu, díky němuž se nemůže sáček ucpat a který tak prodlužuje efektivní životnost přístroje.

Dokonalá kombinace  

Sáčky do vysavačů Swirl® v kvalitě MicroPor® Plus jsou navržené tak, aby bylo jejich fungování bezchybné. Zaoblené rohy zajistí, že sáček do přístroje správně zapadne a že prostor ve vašem vysavači bude využit na maximum.

 

Naše praktická pomůcka pro vaše nákupy 

Každé balení sáčků do vysavačů Swirl® obsahuje praktický štítek s označením typu, který si můžete vystřihnout a dát do tašky nebo peněženky. Díky tomu může být hledání správného sáčku Swirl® při vašem dalším nákupu velmi snadné.

Video

Video Swirl MicroPor Plus®

Podívejte se jak sáčky Swirl MicroPor® Plus fungují v praxi...