Najděte si v pouhých dvou krocích sáček do svého vysavače!
Úvodní strana  >  Vysávání  >  Sáčky do vysavačů
Sáčky do vysavačů MicroPor® Plus

Sáčky do vysavačů MicroPor® Plus

Proti jemnému alergennímu prachu, pro životní prostředí

Naše sáčky bezpečně zadrží jemný alergenní prach, jako je pyl, plísňové spóry, výkaly roztočů a bakterie. Protože jsou až ze 65 % vyrobené z recyklovaného materiálu a obnovitelných surovin, chrání také naše životní prostředí.

S ohledem na naše životní prostředí 

Sáčky do vysavačů Swirl® se značkou Pro Nature* jsou až ze 65 % vyrobeny z recyklovaného materiálu a obnovitelných surovin. To znamená, že Swirl® pomáhá chránit životní prostředí a šetřit zdroje.


Maximální vnímaná čistota

Protialergenní filtr Swirl® MicroPor® Plus nejenom že bezpečně zadrží v sáčku běžný prach z vaší domácnosti, ale také alergenní jemný prach, jako je pyl, výtrusy plísní, výkaly roztočů a bakterie. Pro osoby trpící alergií to znamená úlevu od alergenního jemného prachu ve vzduchu.

Uzavírací mechanismus pro jednoduchou a čistou likvidaci 

Zejména při výměně sáčku ve vysavači se může do vzduchu dostat jemný prach, který ohrožuje vaše zdraví. Uzávěr Dirtlock® plní svůj slib – po vyjmutí sáčku inteligentní zavírací mechanismus udrží prach přesně tam, kam patří – tedy v sáčku.

 

Vyrobeno v Německu

Sáčky do vysavačů Swirl® MicroPor® Plus jsou ze 100 % vyráběny v Německu.

100% recyklovaný papír

Obaly sáčků do vysavačů MicroPor® Plus jsou ze 100 % vyrobené z recyklovaného papíru.

Kvalita Swirl® MicroPor® Plus je certifikována TÜV  

Testování sáčků do vysavačů Swirl® MicroPor® Plus nezávislou zkušební laboratoří TÜV NORD potvrdilo jejich kvalitu při filtraci jemného prachu, alergenů a bakterií i jejich efektivitu při absorpci prachu.To platí i pro přístroje s nižším výkonem odpovídající nařízení EU č. 666/2013-I.

Zajištění dlouhé životnosti   

Všechny sáčky do vysavačů Swirl® v kvalitě MicroPor® jsou vybaveny systémem pro ukládání prachu, díky němuž se nemůže sáček ucpat a který tak prodlužuje efektivní životnost přístroje.

Dokonalá kombinace  

Sáčky do vysavačů Swirl® v kvalitě MicroPor® Plus jsou navržené tak, aby bylo jejich fungování bezchybné. Zaoblené rohy zajistí, že sáček do přístroje správně zapadne a že prostor ve vašem vysavači bude využit na maximum.

 

Naše praktická pomůcka pro vaše nákupy 

Každé balení sáčků do vysavačů Swirl® obsahuje praktický štítek s označením typu, který si můžete vystřihnout a dát do tašky nebo peněženky. Díky tomu může být hledání správného sáčku Swirl® při vašem dalším nákupu velmi snadné.

*Co znamená značka Pro Nature?

Sáčky do vysavačů Swirl® se značkou Pro Nature jsou až ze 65 % vyrobeny z recyklovaného materiálu a obnovitelných surovin. Co to ale znamená konkrétně?

Recyklovaný materiál

Použitý recyklovaný materiál je takzvaný postindustriální recyklát nebo recyklovaná lepenka, podle toho, jestli je úchyt sáčku plastový nebo lepenkový. Plastové úchyty sáčků Swirl® jsou vyrobeny výhradně z postindustriálního recyklátu, a lepenkové úchyty sáčků Swirl® jsou převážně vyrobené z recyklované lepenky.

Recyklovanou lepenku tvoří odpadní papír a lepenka. Co ale je postindustriální recyklace a jak se liší od recyklace po použití spotřebitelem?

Rozdíl mezi postindustriální recyklací a recyklací po použití spotřebitelem

Při postindustriální recyklaci je recyklován přebytečný materiál, který se nahromadil v průmyslu při zpracování nových plastů. Jedná se o recyklaci zbytků zcela nového materiálu.

V případě recyklace po použití spotřebitelem se sbírá a zpracovává obalový odpad od koncových spotřebitelů (soukromých nebo komerčních). Soukromý odpad je tvořen recyklovatelným obalovým materiálem zbaveným zbytků a také PET lahvemi.

Proč se při výrobě sáčků do vysavačů Swirl® používá pouze postindustriální recyklát?

Vzhledem k vysoké poptávce je množství dostupného recyklátu po použití spotřebiteli momentálně omezené. Kromě toho kvalita tohoto recyklátu často ještě nevyhovuje potřebám výroby sáčků do vysavačů. Z těchto důvodů momentálně používáme kvalitnější postindustriální recyklát, který je získáván z výrobního odpadu jiných společností pro zpracování plastů.

Obnovitelné suroviny

Obnovitelné suroviny představuje celulóza, která se používá pro výrobu filtračního materiálu. Celulóza se vyrábí ze dřeva. Jde proto o přírodní a obnovitelný materiál.