Najděte si v pouhých dvou krocích sáček do svého vysavače!
Úvodní strana  >  Vysávání  >  Sáčky do vysavačů
Sáčky do vysavačů MicroPor® Plus se systémem AntiBac

Sáčky do vysavačů MicroPor® Plus se systémem AntiBac

Alergenní jemný prach v domě – jsme proti!

Naše sáčky do vysavačů mají certifikát od TÜV NORD a jsou schopné zadržet jemný alergenní prach, jako je pyl, plísňové spóry, výkaly roztočů atd., bezpečně v sáčku. Systém AntiBac také zabraňuje růstu bakterií na různých vrstvách sáčku. Je ideální i pro nové vysavače s nízkým příkonem.

Maximální vnímaná čistota

Protialergenní filtr Swirl® MicroPor® Plus nejenom že bezpečně zadrží v sáčku běžný prach z vaší domácnosti, ale také alergenní jemný prach, jako je pyl, výtrusy plísní, výkaly roztočů a bakterie. Pro osoby trpící alergií to znamená úlevu od alergenního jemného prachu ve vzduchu.

Dvojnásobná bezpečnost díky systému AntiBac

Nový systém AntiBac je označen modrou barvou, aby byl snadno rozpoznatelný. Omezuje růst bakterií na různých vrstvách sáčku a bezpečně v něm udrží běžný i jemný alergenní prach, dokud není sáček z vysavače odstraněn.

Uzavírací mechanismus pro jednoduchou a čistou likvidaci

Zejména při výměně sáčku ve vysavači se může do vzduchu dostat jemný prach, který ohrožuje vaše zdraví. Uzávěr Dirtlock® plní svůj slib – po vyjmutí sáčku inteligentní zavírací mechanismus udrží prach přesně tam, kam patří – tedy v sáčku.

Pro ochranu životního prostředí

Sáčky do vysavačů Swirl® se značkou Pro Nature jsou ze 40 % vyrobeny z recyklovaného materiálu a obnovitelných surovin. Tímto způsobem značka Swirl přispívá k ochraně životního prostředí a uchovávání našich zdrojů.

Kvalita Swirl® MicroPor® Plus je certifikována TÜV

Testování sáčků do vysavačů Swirl® MicroPor® Plus nezávislou zkušební laboratoří TÜV NORD potvrdilo jejich kvalitu při filtraci jemného prachu, alergenů a bakterií i jejich efektivitu při absorpci prachu.To platí i pro přístroje s nižším výkonem odpovídající nařízení EU č. 666/2013-I.

Zajištění dlouhé životnosti

Všechny sáčky do vysavačů Swirl® v kvalitě MicroPor® jsou vybaveny systémem pro ukládání prachu, díky němuž se nemůže sáček ucpat a který tak prodlužuje efektivní životnost přístroje.

Dokonalá kombinace

Sáčky do vysavačů Swirl® v kvalitě MicroPor® Plus jsou navržené tak, aby bylo jejich fungování bezchybné. Zaoblené rohy zajistí, že sáček do přístroje správně zapadne a že prostor ve vašem vysavači bude využit na maximum.

Naše praktická pomůcka pro vaše nákupy

Každé balení sáčků do vysavačů Swirl® obsahuje praktický štítek s označením typu, který si můžete vystřihnout a dát do tašky nebo peněženky. Díky tomu může být hledání správného sáčku Swirl® při vašem dalším nákupu velmi snadné.